Pociśnijmy trochę bekę z…

Pociśnijmy trochę bekę z januszy krypto, którzy wykręcają na shitach jakieś ogromne profity i twierdzą ze ciągle są na plusie i zarabiają. Albo na specach tradingu, którzy się chwalą jakimiś screenami jak na dźwigni x50 udało im się zrobić 2000%, którzy oczywiście nie pokazują jak się zerowali 5x wcześniej, tylko te które udało im się złapać. I tych wszystkich którzy szukają drogi na skróty, wierzą w jakieś AT i inne voodoo, albo płatne sygnały, lub poradniki speców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjmijmy że nasz janusz startuje z kwotą 10k PLN. Załóżmy bardzo skromnie że codziennie będzie powiększał swój kapitał tylko o 1 marny procent. Co to jest dla was? Jak na wasze standardy to bardzo mało. Wystarczy raz dziennie wejść na chwilę na giełdę i zrobić +1%. Nawet z niską dźwignią kilka minut max… Sprawdźmy teraz ile nasz przykładowy janusz zrobi z tych 10k w rok. Gotowi?

377 834 PLN

Całkiem spoko, prawda? Ale, to nic. Załóżmy że nasz inwestor nie poprzestanie na jednym roku i będzie tradował trochę dłużej. Np. 5 lat. Ile zrobi z 10k PLN?

770 028 945 510 PLN

Będzie drugim najbogatszym człowiekiem na świecie zaraz za Bezosem. Jeszcze ze dwa tygodnie i by go przebił…

Tutaj możecie się pobawić kalkulatorem

Nie zamierzam się tu ścierać z januszami, którzy będą mi wciskać swoje farmazony w komentarzach, bo to bezsens. Po prostu cisnę z was bekę. Pieprzcie sobie co chcecie, że zarabiacie lepiej niż hodlowanie BTC. Nie zamierzam wam nic udowadniać. Bawcie się dalej i pierdolcie sobie kity nawzajem ile robicie na shitach albo dźwigni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja noe robię z siebie jakiegoś tradera jak wszystkie przegrywy tutaj. Nie łapię dołków ani górek i nie zeruję się jak wy do czego się nie przyznajecie a co jest oczywiste. Hodluję BTC od lat, długoterminowo i stabilnie rośnie. Wiem dokąd BTC zmierza. Tradować można zawsze na wszystkim. Krypto do tego niepotrzebne a tym czasem najlepsza inwestycja ostatnich dekad spierdala wam przed nosem.

Bawcie się dalej, lambo na was czeka ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bitcoin #kryptowaluty #inwestycje #gielda #pieniadze #januszebiznesu #smiesznekreski