⚡⚡⚡ HIPERBITCOINIZACJA JUŻ…

⚡⚡⚡ HIPERBITCOINIZACJA JUŻ TRWA ⚡⚡⚡

Wielokrotnie powtarzałem, że ludzie nie mają pojęcia jak szybko ostatnimi czasy postępuje adopcja Bitcoina. Zazwyczaj kiedy o tym wspominam, to większość z góry to wyśmiewa, bo przecież oni nie słyszą żeby coś związanego z Bitcoinem się działo na świecie. Nie słyszą, bo są zamknięci w swoich „bańkach informacyjnych” i nie szukają żadnych informacji na temat Bitcoina.
Do przeciętnego człowieka w ostatnim czasie docierają głównie trzy informacje dotyczące Bitcoina:

– Chiny banuja Bitcoina: Episode XIV
– Bitcoina marnuje energię
– Bitcoina ma nowe ATH ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W celu uświadomienia wielkości obecnej skali hiperbitcoinizacji, przygotowałem tu zbiór kilku „newsów” TYLKO Z OSTATNICH 10 DNI, które znalazłem w dziale „biznes” na https://bitcoinmagazine.com
Bitcoinowcom w ogóle polecam całą tę stronę. Pojawia się na niej tak wiele doskonałych artykułów, że nie jestem w stanie nawet ich wszystkich przeglądać na bieżąco. Pełno maxymalistów z całego świata publikuje tam swoje treści. Najlepiej dodajcie ją sobie na jakiś czas jako stronę startową, przekonacie się sami jak wiele się dzieje wokół Bitcoina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tylko kilka przykładów a podobne newsy pojawiają się każdego dnia. Kropla w morzu tego co się dzieje. W sektorze finansowym USA, Bitcoin jest obecnie najgorętszym tematem.

● PRZEWODNICZĄCY SEC TWIERDZI, ŻE BITCOIN KONKURUJE Z AMERYKAŃSKIM SYSTEMEM BANKOWYM

● NAJWIĘKSZA SIEĆ SPOŻYWCZA W CHORWACJI AKCEPTUJE BITCOINY ONLINE. WKRÓTCE TAKŻE W FIZYCZNYCH SKLEPACH

● GOLDMAN SACHS I INNE BANKI CHCĄ UDZIELAĆ KREDYTÓW POD ZASTAW BITCOINA

● NAJWIĘKSZY KOLUMBIJSKI BANK ZAOFEROWAŁ HANDEL BITCOINAMI

● VISA OTWORZYŁA USŁUGĘ DORADCZĄ NATEMAT BITCOINA DLA KLIENTÓW INSTYTUCJONALNYCH

● GUBERNATOR FLORYDY URUCHOMI PROGRAM POPRAWY PRZYJAZNOŚCI DLA BITCOINA

● SATS CENTER BĘDZIE EDUKOWAĆ URZĘDNIKÓW I REGULATORÓW NA TEMAT BITCOINA

● PRZEWODNICZĄCY KOREAŃSKIEJ GIEŁDY MÓWI ŻE NADSZEDŁ CZAS NA PRZYJĘCIE BITCOINA

● FUNDUSZ MORGAN STANLEY DODAJE AKTYWA BITCOIN ZA POŚREDNICTWEM GRAYSCALE

● FIDELITY OFERUJE POŻYCZKI BITCOIN WE WSPÓŁPRACY Z NEXO

Ale spoko, przecież typowy Janusz nie musi nic czytać. On przecież wie że Bitcoin jest tylko spekulacyjną bańką i nikt z nim nic nie robi, poza hodlowaniem go przez kilku ryśkopodobnych idiotów. Dla każdego shicicarza oczywiste jest że ETH, albo SOLANA pokona Bitcoina za pomocą KAMIENI lub ZIEMNIAKÓW NFT, albo handlu shibami, burgerami i innymi zajebistymi tokenami. Przecież to jest najważniejsza funkcjonalność dla nowoczesnej waluty – blockchainowe kasyno spekulacyjne. Przecież żaden krypto guru z YouTube nawet nie wspomina o Bitcoinie, tylko wszyscy mówią że ADA czy inna MONIKA rozpierdoli marketcap i będzie warta pierdyliard!!! Taki rysiek nie ma nawet pojęcia co się odpierdala na poocoin.app! (naprawdę, tak nazywa się serwis shiciarzy i ma gówno jako logo). Wstawiasz bitcoin-owcy grafikę z potężnym „ECOSYSTEMEM” swojego shita, a on się tępo lampi meętnym wzrokiem w dziesiątki rewolucyjnych deappsów i dalej nic nie kuma idiota… „Kek xD”

Nie namawiam nikogo do niczego, nie ma takiej potrzeby. Jeżeli jednak zamierzasz przyjrzeć się Bitcoinowi dokładniej:

pokaż spoiler Nie szukaj porad na YT ani nigdzie w necie. Wszędzie znajdziesz wielu chętnych do pomocy, którzy naprawdę będą chcieli cię oszukać i na tobie zarobić. Każdy kto kto powie ci że dzięki niemu zarobisz więcej pieniędzy – to jest scam! Najlepiej pytaj tych kilku mirków. Dobrze i bezinteresownie ci doradzą. @plaisant @opposition_fuhrer @manah @fervi @zaiste_istotna_istota @CarlGustavJung @rysiekryszard @scriptkitty @sheeple @WhiskeyIHaze

Do Januszy shitów kilka słów ode mnie:

pokaż spoiler Bycie idiotą musi być uciążliwe, ale jakoś toczysz się przez to życie. Jednak podejmowanie decyzji inwestycyjnych, bez najmniejszego researchu, na podstawie swojego prostego chłopskiego rozumu to jest po prostu skrajny debilizm… ale to tylko moja opinia. Niestety nie mam dla ciebie żadnej dobrej rady, ponieważ uważam że nie ma dla ciebie ratunku. Większego płata czołowego nie da się dokupić. Idź układaj kamienie i czekaj na flippening… Nie no, żartuję Poważnie, jeżeli zamierzasz porzucić shity na rzecz Bitcoina, to śmiało nie wstydź się. Nikt nie będzie cię wyśmiewał. Większość bitcoinowców miała swoje epizody z altami a net jest pełen naganiaczy i fudu. Bitcoinowcy przyjmą cię i pomogą.

#bitcoin #kryptowaluty #technologia #inwestycje #gielda #ciekawostki #finanse